Microsoft Office 365 od Sprinx Systems

Microsoft Office 365 Vám umožní získat přístup k e-mailu, důležitým dokumentům, kontaktům a kalendářům téměř odkudkoli, díky čemuž budete mít vždy k dispozici aktuální informace. Díky známým nástrojům se budete moci snadno spojit s ostatními a spolupracovat s nimi. Služby Office 365 nabízí silné zabezpečení a vysokou spolehlivost, kterou potřebujete, abyste mohli provozovat svůj podnik – to vše za 5,25 € na měsíc na každého uživatele.
  • Office 365 Vám poskytuje nejvyšší hodnotu vzhledem k investici, s úsporou až 40% oproti nákupu jednotlivých služeb či vlastního řešení
  • Zvolte si správného partnera pro Váš přechod na Office 365 – Sprinx Systems vyhodnotí Vaše potřeby, ty správné služby a zajistí rozšiřující funkce či proškolí Vaše zaměstnance.
  • Neváhejte využít náš Sprinx365 StartUp balíček, který Vám zajiští komplexní služby (spuštění služby, konfigurace, migrace a zaškolení)
 
Sprinx Systems je Gold Partnerem společnosti Microsoft a v Microsoft technologiích se pohybuje prakticky již od svého založení. S výběrem, konfigurací, migrací a dalšími činnostmi spojenými s Office 365, pomohou vždy naši specialisté. S námi budete mít vždy jistotu, že jste si produkt vybrali správně, a také že Vám bude správně fungovat.

Díky širokému portfoliu služeb Vám navíc můžeme nabídnout i další produkty v oblastech aplikačnícho hostingu, webhostingu, bezpečnosti, telekomunikací i SW řešení.

 
 
 


Office 365 zahrnují dle jednotlivých variant tyto produkty:


loga.jpg


Tyto aplikace lze pořídit samostatně, ale doporučujeme využít především výhodných balíčků. Nabízíme několik variant, které se dělí následovně: